Dlaczego my?

Na bazie doświadczeń we współtworzeniu i wdrażaniu systemów dla firm stworzyliśmy własne profilowane oprogramowanie, które każdy może dostosować do swoich preferencji. Zwróciliśmy szczególną uwagę na poręczność i wygodę użytkowania, na dostępność online, na czytelność i możliwość indywidualnego dostosowania przez samego użytkownika.

Nasze doświadczenie i Twoje potrzeby stanowią sens powstania systemu MagFirma. Nie myślimy o Tobie jak o jednym z wielu, jesteś dla nas najważniejszy. Liczy się dla nas Twoja wygoda, dlatego oferujemy całodobową możliwość korzystania z systemu z dowolnego miejsca. Sam kreujesz swój profil według indywidualnych cech Twojego konta.

W dzisiejszych czasach najwyższą wartość odgrywa czas, dlatego korzystając z systemu MagFirma nie tracisz go na zbędne czynności. System usprawnia Twoją pracę. Znamy dobrze Twoje potrzeby i realizujemy je za pośrednictwem naszego oprogramowania.

WŁASNY PROFIL
u nas samodzielnie ustalasz cechy swojego konta, własne logo, własne preferencje, własny kolor.

INDYWIDUALNY UKŁAD DANYCH
u nas wszystkie tabele danych ustawiasz dla swojej wygody, widzisz kolumny, które chcesz, w kolejności i porządku w jakim chcesz.

SŁUCHAMY NASZYCH KLIENTÓW
u nas Twoje uwagi i sugestie nie pozostaną bez echa, napisz do nas, wszystkie analizujemy przy rozwijaniu systemu.