Warning: Use of undefined constant SURIS - assumed 'SURIS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /sun_opt.php on line 9

Warning: ob_start(): function 'opt' not found or invalid function name in /sun_opt.php on line 10
Najlepszy i najtańszy program do wystawiania i przesyłania faktur
Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/plugins/eu-cookie-law/class-frontend.php on line 122

Faktury przez e-mail

Faktury możesz wysyłać do kontrahenta e-mailem wprost z systemu. Nie musisz mieć żadnego dodatkowego programu do obsługi poczty e-mail. Wiadomość jest tworzona online wprost z Twojego konta i w załączniku posiada wystawiony przez Ciebie dokument. Przed wysłaniem system zawsze spyta o potwierdzenie e-mail adresata, wówczas możesz adres wpisać ręcznie lub zatwierdzić domyślny z kartoteki kontrahenta.

Domyślny adres e-mail Twojego kontrahenta wpiszesz w jego danych kontaktowych. Jest tam przygotowane odpowiednie pole. Jeśli wpiszesz adres, będzie on zawsze proponowany jako domyślny podczas wysyłania Faktury.

Wiadomość, która zostanie wysłana, zawiera informację o nazwie Twojej firmy oraz o numerze przesyłanego dokumentu. Dokument jest automatycznie załączany zawsze w formacie PDF.

UWAGA: Przed wysłaniem w taki sposób pierwszej faktury do swojego kontrahenta uprzedź go o tym i uzgodnij taką formę dostarczania dokumentów, w przeciwnym razie może on nie rozpoznać, że wiadomość jest od Ciebie.

 

Zobacz listę innych funkcji systemu

 

 

 

Napisz do nasToggle navigation

Uwaga: wysłanie wiadomości oznacza jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach obsługi zapytania.