MagFirma – program do wystawiania faktur

MagFirma to innowacyjny system, który ułatwi Ci wystawianie faktur VAT. Możesz z niego korzystać z dowolnego miejsca, a także – dzięki pełnej responsywności strony internetowej – na dowolnym urządzeniu. Do swojego konta masz dostęp dwadzieścia cztery godziny na dobę, dzięki czemu możesz przygotować dokumenty lub wprowadzić informacje o kontrahencie w każdej chwili. Co więcej, do obsługi naszego systemu nie potrzebujesz jedynie sprawnie działającej przeglądarki internetowej.

Zarządzanie dokumentacją będzie prostsze niż myślisz! Nasz program do fakturowania posiada rozbudowany, a zarazem prosty w obsłudze interfejs. Nieograniczona pamięć pozwala na tworzenie dużych baz danych, w których znajdować się mogą informacje o klientach, przeprowadzonych transakcjach, dodatkowe uwagi warte zapamiętania, a także wiele, wiele
innych.

Przygotowane dokumenty możesz wydrukować lub przesłać emailem na wybrany adres. Program do faktur online pomoże ci trzymać rękę na pulsie własnej firmy. Możesz zarządzać profilem swoim, a także określać status innych pracowników i ustawić ich poziom dostępu do danych. W razie potrzeby możesz skonsultować się z operatorem systemu.

MagFirma to gwarancja doskonałej organizacji pracy firmy, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze.